Шкідливі звички кавоманів, від яких варто відмовитись прямо зараз

Немає нічого поганого в тому, щоб почати день з чашки гарячої кави. Кофеїн добре впливає на настрій, регулює рівень цукру в крові, розщеплює жир і знижує запальні процеси. Втім, це не привід пити її весь день — є пара побічних ефектів, які можуть сприяти швидкому старінню і проблемам з організмом, інформує Ukr.Media.

Не варто пити каву замість сніданку

Пропуск цього основного приймання їжі може привести до менш повноцінного харчування, а саме до того, що воно буде перешкоджати здоровому старінню. А згідно з різними дослідженнями, пропуск сніданку і просто вживання кави може призвести до серйозних ускладнень зі здоров'ям.

Чашка після полудня — моветон

Підбадьорливий ефект кофеїну триває до дванадцяти годин. Поганий сон може зруйнувати відновлення, імунну систему, настрій, енергію, метаболізм і все, що між ними. Одна ніч неповноцінного сну може прискорити старіння клітин, що з часом може призвести до вікових захворювань.

Відмовляємося від цукру

Так, навіть попри те, що кофеїн його регулює. Цукор в будь-якому випадку шкідливий — він пов'язаний із запаленням, передчасним старінням шкіри, проблемами з мотивацією і багатьма іншими захворюваннями. Одне дослідження також показало, що споживання великої кількості доданого цукру пов'язане з більшою «крихкістю» кісток у літніх людей.

Не забуваємо про звичайну воду

Вона розвантажує нирки і дозволяє нам почуватися добре. Зневоднення ж негативно позначається на стані шкіри, травленні, рівні енергії, засвоєнні поживних речовин і навіть суглобів.

Підсолоджувачі — це не вихід

Вони мають серйозний вплив на наше здоров'я в довгостроковій перспективі. Неміцні підсолоджувачі, такі як сукралоза і аспартам, можуть порушити рівень інсуліну і мікрофлору кишечника, що впливає на всі життєво важливі шляхи в організмі, а також привести до того, що вам захочеться більше солодкого протягом дня.

Джерело