Шмигаль обговорив зі спецпредставницею США посилення економічної стійкості України

Шмигаль обговорив зі спецпредставницею США посилення економічної стійкості України

13.12.2023 19:31 джерело Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив посилення економічної стійкості України під час онлайн-зустрічі зі спецпредставницею США з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер.

Про це він повідомив у Телеграмі, передає джерело. 

“Посилення економічної стійкості України обговорили під час онлайн-зустрічі зі спецпредставницею США з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер”, — написав очільник уряду. 

Шмигаль зауважив, що разом з урядовою командою уже працює над реалізацією домовленостей, що досягнуті Президентом України Володимиром Зеленським у США під час зустрічі з Президентом Джо Байденом.

Також він поінформував, що під час онлайн-зустрічі сторони торкнулися проєктів, започаткованих на оборонній конференції, зокрема спільні виробництва. На його переконання, це сприятиме посиленню нашої обороноздатності.

Прем'єр-міністр розповів про роботу над міжнародним компенсаційним механізмом. 

“Росія має заплатити за руйнування, завдані нашій країні, своїми активами”, — наголосив він. 

Крім того, Шмигаль і Пріцкер обговорили точки зростання економіки, розширення експорту, інфраструктурні проєкти, інвестиції в чисту енергетику, зокрема будівництво нових атомних блоків та гідроелектростанцій. 

Джерело