Що ваша форма обличчя говорить про вашу особистость

Прямо у точку!

Форма лиця може фактично сказати багато про вашу особистость і спосіб життя. Наука про кожну форму обличчя, дійсно підірве ваш розум, передає Ukr.Media.

Овальна форма

Багато знаменитостей, такі як Олівія Манн, Бейонсе і Джесіка Альба, мають овальне обличчя. Овальне обличчя зазвичай належать людям, які товариські і привітні (у екстравертних знаменитостей є овальне обличчя!). Вони змушують інших почувати себе комфортно в їх присутності, але вони також дуже свідомі і стурбовані тим, що люди думають про них.

Форма груші / алмазу

Ця форма обличчя відома більш широкої щелепної лінією і більш вузьким підборіддям, а також дещо звуженим лоб. Такі люди начальники! Вони стоять на своєму. З позитивного боку вони мають велику увагу до деталей і цінне вміння у всіх сферах життя.

Форма серця

Широкий лоб і вузьке звужене підборіддя означають, що такі люди можуть бути впертими. Воно передбачає силу поряд з упертістю і щедрістю. Вони можуть бути трохи контролюючими, але також володіють інтуїцією, тому, можливо, варто дозволити їм іноді брати поводи.

Кругла форма

Люди часто порівнюють це обличчя з місяцем або називають його дитячим; вони можуть бути не такими палкими. На щастя, власники круглого обличчя добрі і щедрі, але з іншого боку, на жаль, сприйнятливі до маніпуляторів.

Квадратна форма

Люди з квадратним обличчям сильні. Вони амбітні і наполегливі. Вони конкурентоспроможні, але на землі — немає нічого поганого в здорової частки конкуренції!

Прямокутна форма

Така форма відома надмірним мисленням, але крім цього у них дійсно хороша логіка! Вони люблять планувати, планувати і ще раз планувати і приховувати свої емоції всередині себе.

Источник