Що відбувається із донькою Кончаловського і Висоцької

П'ять років у комі.

Стан здоров'я дочки Андрія Кончаловського і Юлії Висоцької, яка без малого п'ять років перебуває в комі після автомобільної аварії, дещо стабілізувався, вона вже реагує на зовнішні подразники, інформує UkrMedia.

Маша Кончаловская впала в кому в 2013 році після ДТП, що сталася у Франції.

Андрій Кончаловський, керуючи орендованим автомобілем Mercedes-Benz, допустив лобове зіткнення на великій швидкості із зустрічним автомобілем. Від удару обидві машини сильно постраждали, проте французькі пенсіонери, які їхали по зустрічній смузі, відбулися переляком і незначними ушкодженнями.

Практично без травм обійшлися сам винуватець події і його дружина. Найбільш постраждалою виявилася чотирнадцятирічна Марія Кончаловская, яка сиділа поруч з батьком на передньому сидінні і не була пристебнута ременем безпеки.

Дівчинка отримала серйозну черепно-мозкову травму. У жовтні 2015 року ЗМІ повідомляли, що дочка режисера перевезли в одну з клінік Росії.

У грудні 2017 року брат Марії Єгор підтвердив, що його сестра перебуває в Росії. На батьківщину дівчину перевезли після того, як французькі медики хотіли відключити її від апарату підтримки життя, вважаючи подальше лікування «безглуздим». Кончаловський також додав, що кризу в її стані вдалося подолати, але «чим закінчиться реабілітація — невідомо».

Источник