Сили оборони показали випробування наземних дронів

У 108-й бригаді ТрО пройшли випробування наземних дронів 6 модифікацій.

Про це повідомили 11 травня Сили оборони України.

Випробовувалися наступні модифікації: мінувальні, розмінувальні, логістичні (для доставляння провіанту, води, боєприпасів, деревини тощо), евакуаційні та штурмові.

«Усі наші дрони мають одну назву — «Махно». На честь легендарного Нестора Махна, який разом зі своїми побратимами, знатно бив у цих краях більшовиків. Розробці дронів ми завдячуємо ініціативі знизу», — зазначив офіцер на бойове псевдо «Діскус».

За його словами, конструювання, зварювання, електроніку та необхідне програмування — все самотужки зробили наші воїни. Левову частку необхідних коштів так само вклали вони. Водночас до цієї роботи долучилися волонтери, окремі сім‘ї та деякі компанії. За це бійці їм щиро вдячні.

На переконання «Діскуса», який очолив процес виготовлення наземних дронів, в сучасних бойових умовах ці засоби набувають великого значення, адже дають змогу убезпечити життя військовослужбовців і водночас успішно виконати бойові завдання.

Випробування відбулися успішно. Отож, найближчим часом наземні дрони пройдуть перевірку бойовою роботою.

Як повідомляла АрміяInform, двокілограмові малюки проти сорокатонних монстрів: як на Вугледарському напрямку палять танки дронами.

Джерело