Скандально відома Діана Шуригіна госпіталізована

Скандал навколо зґвалтування не пройшов даром для нервової системи Діани Шуригін. Як повідомляють ЗМІ, мати дівчини звернулася до лікарів за допомогою, вважаючи, що у Діани вкрай нестабільний психічний стан.

Прославилася на всю Росію завдяки такий сумнівній події, як згвалтування уродженка Ульяновська Діана Шуригіна була доставлена ​​в одну з клінік з підозрою на психічний розлад. В даний час дівчина проходить повне обстеження.

На зверненні до медиків наполягла матір Діани Шуригін Наталя. За її словами, у дівчини вкрай нестабільний психічний стан, який дуже турбує жінку. Діана вже пройшла обстеження у невролога і психіатра. За попередніми даними, Шуригін буде призначення лікування на два місяці.

Як припускають користувачі Мережі, Діана вже не в змозі витримувати тиску громадськості внаслідок сумнівної слави, яка прийшла до неї завдяки передачі Андрія Малахова "Пусть говорят", присвяченим згвалтування, а потім і феномену популярності Діани Шуригін.

17-річна дівчина намагається по максимуму використовувати свій успіх. Наприклад, вона стала відеоблогером. У черговому ролику, який розміщений на її каналі в YouTube, Діана відповіла на запитання шанувальників під хештегом #перший раз. У короткому відео Шуригіна розповідає про першу роботу, першє татуювання, першу подругу і про перше кохання.

До речі, на питання, який найбільше хвилювало передплатників Діани, вона так і не відповіла. "Я, знаю, що вам цікаво дізнатися, як у мене було в перший раз, але я вам про це не скажу. Це дуже особисте. Дівчатка, перший раз — це дуже відповідально, тому ставитеся до цього серйозно", — порадила навчена різним досвідом Діана.

Источник