Тарас Цимбалюк розкрив причини розлучення із візажисткою Тіною Антоненко

Тарас Цимбалюк вперше розповів про причини розлучення з другою дружиною.

Розлучилася пара минулого літа і відтоді Тарас жодного разу не розкривав причин, інформує Ukr.Media.

За словами Цимбалюка, у відносинах із екс-дружиною вони завжди прагнули подобатися один одному та приховували свої негативні риси. Вони також не вміли обговорювати проблеми, що виникають.

«Ми з Тіною дуже довго намагалися бути ідеальними один для одного у всьому. Ми уникали розмов про проблеми і конфлікти, що виникають. Ми не розмовляли про речі, які вимагали рішення, і залишали їх «законсервованими». У результаті ці проблеми набували зовсім іншого характеру. Ми не маркували їх і не обговорювали», — поділився актор.

Цимбалюк також зазначив, що він і Тіна виявилися дуже різними у побуті. Вони намагалися врятувати шлюб і навіть планували взяти паузу, щоби все обміркувати. Але в результаті усвідомили, що не можуть упокоритися з розбіжностями. Чоловік наголосив, що саме він «взяв на себе відповідальність і завершив цю справу». Тарас зізнався, що розлучення не вплинуло на нього, тоді як Тіні було набагато важче пережити це. Зараз він перебуває у стосунках із ресторатором Світланою Готочкіною вже понад рік, а Тіна Антоненко залишається самотньою.

Источник