Топ продуктів з найвищім вмістом білка

Білок необхідний не тільки для відмінної роботи м'язів, але і для краси, особливо якості шкіри. Дієтологи розповіли про продукти з найбільшим вмістом білка, без яких раціон не буде повноцінним, інформує Ukr.Media.

Відварена яловичина

Прекрасна заміна свинини, якщо ви виступаєте проти жирних продуктів. У яловичині достатньо калорій, так що захоплюватися все ж таки не варто, але вона обов'язково повинна бути в раціоні, особливо при дефіциті білка в організмі. Готувати червоне м'ясо експерти рекомендують або на пару або добре відварювати. У яловичині міститься 25 г білка на порцію в 100 г м'яса.

Грецький йогурт

Продукт знайомий усім, хто стежить за фігурою. Грецький йогурт сам собою низькокалорійний, звичайно, якщо ви вибираєте продукт без добавок. На 100 г йогурту ви отримуєте 8 грамів білка.

Форель

Один із найкорисніших видів риби. У форелі фахівці нараховують 15 г білка на 100 г риби. Калорій у форелі дуже мало, тому сміливо додавайте рибу в меню на вечерю, але стежте, щоб гарнір був відповідним низькокалорійним.

Кіноа

Якщо ви вже не можете бачити рис та гречку, спробуйте замінити ці крупи на кіноа. Смак у крупи на любителя, хай і досить м'який. Рекомендуємо включити кіноа в раціон як мінімум пару разів на тиждень, все ж таки організму потрібна різноманітність у продуктах, щоб отримувати максимальну кількість поживних речовин. Що стосується білка, в кіно ви знайдете 14 г елемента на 100 г крупи.

Джерело