Трек Майлі Сайрус став гімном сильних і незалежних, одинаки повторюють рядки як мантру

Трек став популярним серед користувачів тіктока.

Сингл співачки Майлі Сайрус Flowers став в мережі гімном сильних і незалежних. Пісня, ймовірно, присвячена невдалим стосункам зірки з актором Ліамом Хемсвортом. Сповнений життя приспів перетворився на афірмацію для тих, хто хоче відновитися після важкого розставання, інформує Ukr.Media.

Що за пісня Flowers Майлі Сайрус про стосунки з Ліамом Хемсвортом.

Співачка Майлі Сайрус випустила кліп на сингл Flowers, який увійде в майбутній альбом виконавиці Endless Summer Vacation. У треку Сайрус розповідає сумну історію про розірвані стосунки.

Ми були такі гарні, ми були золотими, немов мрія, що не продається.

Ми робили все правильно, поки не помилилися, побудували будинок і дивилися, як він горить.

Приспів Flowers вийшов життєстверджуючим. У ньому Майлі Сайрус співає про те, що для щастя їй не потрібен бойфренд — дівчина може купити собі квіти або пуститися в танок.

Я можу купити собі квіти, написати своє ім'я на піску, говорити сама з собою годинами, про речі, які ти не розумієш.

Я можу відвести себе на танці і я можу сама тримати себе за руку.

Так, я можу любити себе краще, ніж ти.

Хоча Майлі Сайрус не називає в треку Імен, багато слухачів впевнені, що він присвячений невдалим відносинам з актором Ліамом Хемсвортом. Зірки почали зустрічатися в 2009 році і протягом майже десяти років то розлучалися, то сходилися знову. У 2018 році Майлі і Ліам одружилися, але через кілька місяців розлучилися.

Користувачі мережі звернули увагу, що співачка випустила кліп 13 січня в день народження Ліама Хемсворта, в тексті пісні в рядку "ми побудували будинок і дивилися, як він горить", можливо, прихована не тільки метафора зруйнованих відносин, але і відсилання на реальну пожежу на віллі зірок в Малібу. Також Фанати помітили, що приспів Flowers — це відповідь на трек Бруно Марса When I Was Your Man. У мережі ходили непідтверджені чутки, що цей трек Ліам Хемсворт нібито "присвятив" Майлі в 2013 році, коли пара вперше розірвала заручини.

Як трек Майлі Сайрус став гімном сильних і незалежних

Після виходу кліпу пісня Flowers швидко захопила соцмережі. Хоча Майлі Сайрус співає про зіпсовані відносини, сповнений життя приспів потрапив в тренди. Хлопці і дівчата з усього світу динамічно танцюють під трек і відмовляються сумувати через розставання.

У соцмережах люди нагадують собі і глядачам, що потрібно піклуватися про себе і своє власне щастя, а не витрачати час на страждання. Вони жартують, що Flowers Майлі Сайрус замінили їм роки психотерапії.

"Майлі Сайрус за добу зробила для мого ментального здоров'я більше, ніж п'ять років терапії з професіоналом".

Тренд захопив і тих користувачів мережі, які не перебували в складних або токсичних відносинах. Вони обіцяють влаштувати своє життя так, щоб їхнє щастя не залежало від інших.

"Я прикидаюся, що був у стосунках, і співаю про неіснуючого токсичного колишнього партнера".

Здається, пісня Flowers стала в мережі гімном сильних і незалежних. У коментарях під відео слухачі міркують про те, що бути самотнім нормально і потрібно йти з токсичних відносин.

Источник