Трьох жителів Жмеринки підозрюють у виготовленні та збуті дитячого порно, — прокуратура Вінниччини | Кримінал

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Вінницької обласної прокуратури трьом жителям Жмеринки повідомлено про підозру за фактом виготовлення зображення порнографічного характеру, вчиненого за попередньою змовою групою осіб та у  збуті дитячої порнографії.

За даними слідства, 23-річні жмеринчани разом виготовляли та зберігали зображення порнографічного характеру. Через створену групу у месенджері «Telegram» розміщували зображення і відеофайли порнографічного характеру з метою збуту.

Надалі повнолітні підозрювані розміщували оголошення у «Telegram-каналі» та за гроші надавали доступ до порнографічного контенту, у тому числі і дитячої порнографії.

Також збувала дитячу порнографію через «Telegram-канал» і 17-річна підозрювана дівчина.
Наразі до двох підозрюваних судом застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави, неповнолітній підозрюваній – у вигляді домашнього арешту в нічний період доби.
За скоєння інкримінованого кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури