Трьом підозрюваним у наркоторгівлі закарпатцям обрано запобіжні заходи, — прокуратура | Кримінал

Протягом цього тижня правоохоронцям вдалося оперативно припинити незаконну діяльність кількох наркоторговців на території Мукачівського та Тячівського районів. Наразі за клопотаннями, погодженими прокуратурою, цим особам обрали запобіжні заходи. Йдеться про три випадки, в кожному з яких підозрюваних взяли під варту із правом внести грошову заставу. Процесуальне керівництво здійснюють, відповідно, Мукачівська та Тячівська окружні прокуратури.

Так, Закарпатська обласна прокуратура вже інформувала про затримання на Мукачівщині жителя району. Його підозрюють у розповсюдженні канабісу. На початку тижня чоловіка затримали під час однієї із зустрічей із покупцем, а при огляді його помешкання виявили ймовірні наркотики в різних ємностях, прозорі пакетики для їх пакування, електронні ваги тощо.

На початку цього тижня затримання підозрюваного у торгівлі наркотиками відбулося і на Тячівщині. Йдеться про 29-річного жителя с. Біла Церква. Правоохоронці задокументували кілька фактів збуту ним канабісу. Зустрічі з клієнтами він призначав неподалік свого помешкання. Вдома ж у чоловіка також знайшли пристрої для вживання наркотиків та наркотики рослинного походження.

Двом вищезгаданим особам слідчим суддею визначено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення 214 720 грн кожному. Аналогічний запобіжний захід, однак із дещо меншим розміром застави – 161 тис. грн – обрали мукачівцю, якого також підозрюють у збуті особливо небезпечного наркотику. Протиправну діяльність він здійснював на території районного центру, де днями його і затримали. Він саме передав «клієнту» згортки фольги з канабісом та одержав за це грошові кошти.

За торгівлю наркотиками особам може загрожувати покарання у виді ув’язнення строком від 6 до 10 років із конфіскацією майна. Наразі у всіх трьох провадженнях продовжується досудове розслідування, яке здійснюють територіальні підрозділи ГУНП в Закарпатській області.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури