Тростянець та Сумщина стали «кісткою в горлі» ворога — генерал-майор Олександр Нестеренко про події минулого року

Рік тому, 26 березня 2022 року, наші воїни спільно з місцевими партизанами та добровольцями звільнили Тростянець. Єдине велике місто в Сумській області, яке пережило окупацію.

Про це зазначив заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Нестеренко, повідомляє Military Madia Center.

«росіяни зайшли 24 лютого, а вийшли — 26 березня.  Цілий місяць їхніми заручниками були 22 тисячі місцевих мешканців. Більше 40 цивільних загинуло, деякі і досі лишаються безвісті зниклими, 829 будівль постраждало, 134 зруйновано. Нічого дивного для дій окупанта та терориста. Але Тростянець та Сумщина стали «кісткою в горлі» ворога», — наголосив Олександр Нестеренко.

Сьогодні вже місто Тростянець відбудовує будинки, школи, бібліотеки, реалізовує проєкти, тримає оборонний фронт та тил.

За його словами, саме завдяки нашій єдності та відданості Батьківщині — ми непереможні.

«Ми не зупинимося, доки не виженемо віковічного ворога з нашої землі, щоб убезпечити державу від нових спроб збройного захоплення.  Шаную міцність, хоробрість та незламність наших воїнів, волонтерів, лікарів, рятувальників, державних службовців та підприємців. Ми продовжуємо боротьбу. І ми переможемо!» — підкреслив заступник командувача.

Джерело