У Берліні проходить традиційна аграрна виставка Grüne Woche

У Берліні проходить традиційна аграрна виставка Grüne Woche

Фото 21.01.2024 16:41 джерело Одна з найвідоміших і найбільших виставок галузі — Grüne Woche (Зелений тиждень) — проходить у Берліні з 19 по 28 січня 2024 року.

Про це повідомляє кореспондент джерелоу.

Свою продукцію представляють понад 1400 експонентів з більш як 40 країн. Попри те, що Україна не представлена національним стендом на цій представницькій виставці, організатори висловлюють солідарність із державою, яка бореться з агресором — Росією.

«Ми хочемо співпрацювати з Україною. Ми демонструємо тут повну солідарність з Україною. Ця потворна війна повинна закінчитися, і ми будемо разом відбудовувати Україну, всім світом», — сказав агентству глава Німецької ради лісництва (DFWR) Ґеорг Ширмбек. 

Він також поінформував, що його рада вже надає Україні конкретну допомогу в підготовці кадрів у галузі лісництва, що також допоможе відбудові та майбутньому України, яка зазнає наразі жахливих руйнувань, у т.ч. природи.

У Берліні проходить виставка Grüne Woche / Фото: Ольга Танісійчук, джерело

Виставці передував Глобальний форум продовольства та сільського господарства (GFFA), який є провідною міжнародною конференцією з ключових питань майбутнього світового сільського господарства та харчової промисловості. Участь у ньому поряд із колегами з-понад 70 країн світу взяв міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський. Він також провів на полях форуму низку зустрічей.

Україна через зрозумілі обставини не має цього року національного стенда, але в павільйоні, де представлені ремесла, свою продукцію виставляє українська компанія, яка виробляє кераміку і відома як Ukrainisches Kunsthandwerk у Німеччині і як «Жива глина Миргородська» – в Україні. Це родинна фірма Куріліних, «німецька частина» якої працює в Лейпцигу і має кілька магазинів, зокрема, в Берліні. Унікальні вироби доставляються з України. Виробники беруть участь у цій виставці вже майже 20 років.

Джерело