У Чорному морі на бойовому чергуванні — 15 ворожих кораблів — Наталія Гуменюк

Ілюстративне фото

Про це у прямому етері телемарафону «Єдині новини» заявила начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України капітан І рангу Наталія Гуменюк. 

— Серед корабельного угруповання противника є три ракетоносії, два з них — надводні, один підводний. Це свідчить про те, що ворог знову продовжує тримати нас у напрузі. Попри те, що надводні ракетоносії можуть бути не повністю спорядженими «Калібрами», адже їхній Джанкойський вантаж не прибув до свого місця призначення, підводний корабель становить загрозу, — розповіла офіцер.

Крім цього, речниця наголосила, що ворожий підводний корабель оснащений чотирма ракетами, які є високоточними. Противник може використовувати їх для завдавання точкових ударів по особливо важливих об’єктах.

— Наявність ракетоносіїв уже вказує на те, що росіяни можуть готуватися до ракетної атаки за різними напрямками. Розосередження зусиль протиповітряної оборони на повітряні ракетоносії, надводні, підводні, і, ймовірно, БПЛА — це основна тактика нашого ворога сьогодні. Вони сподіваються, що наше ППО не спрацює, але ми справляємось досить добре, — доповнила капітан І рангу Наталія Гуменюк.

Ольга Вікарчук

Кореспондент АрміяInform

Джерело