У Міноборони прокоментували розробку Електронного кабінету військовозобов’язаного

Заступниця Міністра оборони України Катерина Черногоренко розповіла про ситуацію зі створенням Електронного кабінету військовозобов’язаного.

Свої коментарі Катерина Черногоренко надала у прямому ефірі під час телемарафону «Єдині новини».

«Електронний кабінет військовозобов’язаного — як бекенд, як частина, звідки буде надходити інформація, вже розгорнутий на базі “Оберега”», — заявила вона.

«Що стосується реалізації, фронтенда, реалізації тієї частини, з якою безпосередньо будуть взаємодіяти громадяни і громадянки — зараз у процесі вирішення і реалізації. Як тільки буде ухвалений закон, підписаний, стосовно Електронного кабінету військовозобов’язаного, ми зможемо далі анонсувати роботу і запуск цього фунціоналу», — додала заступниця Міністра оборони України.

За її словами, у Міністерства оборони України наразі готовий реєстр військовозобов’язаних, призовників і резервістів.

«Ми готові інформацію, дані надавати. Як тільки буде реалізована частина, яка стосується безпосередньо роботи для громадянина, громадянин буде мати можливість або через мобільний додаток, або через веб-портал зайти в свій кабінет і оновити по собі дані», — зазначила Катерина Черногоренко.

Як повідомляла АрміяInform, 1 березня 2024 року Катерина Черногоренко заявила, що реєстр військовозобов’язаних «Оберіг» уже обмінюється інформацією з реєстрами Державної міграційної служби і Державної прикордонної служби.

Джерело