Україна підписала меморандум із NASDAQ для посилення економіки та ринку капіталу

Україна підписала меморандум із NASDAQ для посилення економіки та ринку капіталу

Фото, відео 12.02.2024 19:38 джерело Міністерство економіки України та провідна глобальна технологічна компанія NАSDAQ підписали меморандум про взаєморозуміння для посилення української економіки та ринку капіталу.

Як передає джерело, про це повідомила пресслужба міністерства після церемонії підписання, яка відбулася у присутності посла України у США Оксани Маркарової та посла США в Україні Бріджит Брінк.

У межах угоди NАSDAQ і Міністерство економіки України визначать сфери співпраці, які можуть сприяти відновленню української економіки.

Меморандум, зокрема, передбачає, що NАSDAQ надаватиме технічну допомогу уряду України для майбутнього міжнародного фінансового центру в Україні, розвитку ринків капіталу, доступу українських компаній до довгострокового фінансування на міжнародних ринках.

«Експертиза і технології NАSDAQ вкрай необхідні Україні для розвитку ринків залучення довгострокового фінансування українськими компаніями та організованих ринків капіталів. Ми щиро вдячні американським партнерам та уряду США за системну роботу над посиленням економічної спроможності України», — зазначила перший віцепрем’єрка — міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Джерело