Україна вже отримала від Швеції €45 мільйонів прямої бюджетної підтримки

Україна вже отримала від Швеції €45 мільйонів прямої бюджетної підтримки

09.05.2024 17:24 джерело Україна від початку повномасштабного вторгнення Росії отримала близько 45 млн євро прямої бюджетної підтримки від Швеції.

Як передає джерело із посиланням на пресслужбу Мінфіну, про це повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко під час обговорення з депутатами Королівства Швеція впровадження Україною реформ на шляху євроінтеграції, потребу у зовнішньому фінансуванні на першочергові видатки держбюджету, а також використання заморожених суверенних активів РФ Україною. 

Зазначається, що з лютого 2022 року уряд Швеції надав Україні близько 45 млн євро прямої бюджетної підтримки. За даними Кільського інституту світової економіки, від початку повномасштабного вторгнення Росії Швеція надала Україні військову, гуманітарну та фінансову допомогу на загальну суму понад 3,2 млрд євро.

"Підтримка та солідарність уряду Швеції з перших днів повномасштабного вторгнення були надзвичайно важливими для України. Це стосується і фінансової, і військової, і гуманітарної допомоги. Переконаний, що подальший розвиток нашого партнерства сприятиме посиленню фінансової стійкості та підтриманню макроекономічної стабільності України, а досвід Швеції у процесі євроінтеграції стане значним внеском у шлях України до ЄС", — сказав Марченко.

Джерело