Укроборонпром відкрив представництво у Вашингтоні

Укроборонпром відкрив представництво у Вашингтоні

Фото 09.07.2024 19:17 джерело Стратегічний виробник озброєння та військової техніки в Україні, який об’єднує підприємства у галузях оборонної промисловості, «Укроборонпром» відкрив офіційне представництво в Вашингтоні.

Церемонія відбулася в вівторок за участю міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна, передає власний кореспондент джерелоу.

«Ми це робимо, бо маємо послідовну стратегію щодо розвитку партнерства із західними партнерами, західними індустріями»,- зазначив міністр у коментарі джерелоу.

Він нагадав, що в грудні минулого року Україна провела Форум оборонних індустрій у столиці США, де американські компанії «отримали політичний сигнал від американського керівництва» щодо розвитку співпраці з українськими компаніями. Відтоді, за його словами, зʼявилася ціла низка спільних українсько-американських проєктів як із залученням приватного сектору, так і державного.

«Саме для того, щоби мати подальший розвиток цих проєктів, ми відкриваємо цей офіс», — зауважив міністр.

Голова наглядової ради «Укроборонпрому» Давід Ломджарія, на запитання власкора джерелоу підкреслив, що для української оборонної індустрії критично важливо бути присутньою в Сполучених Штатах. За його словами, вже налагоджені партнерські відносини з кількома провідними в цій галузі американськими компаніями.

Джерело