Укрзалізниця збільшила обсяг контейнерних перевезень на 12%

Укрзалізниця збільшила обсяг контейнерних перевезень на 12%

29.02.2024 19:19 джерело АТ «Укрзалізниця» розвиває інтермодальні, мультимодальні та комбіновано-інтермодальні перевезення. Зокрема, торік обсяг виконаних компанією контейнерних перевезень зріс на 12%.

Як передає джерело, про це повідомляє пресслужба УЗ.

Зазначається, що у 2023 році було вдосконалено й оптимізовано роботу філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

«У травні минулого року ми розпочали реалізовувати стратегічні зміни в роботі нашої філії «Ліски». Зокрема, збільшили парк фітингових платформ, підвищили ефективність використання вагонного парку та запровадили низку сервісів для наших клієнтів, серед яких — єдине цифрове вікно для роботи клієнтів з вантажних перевезень», — розповів директор з комерційної роботи і логістики Укрзалізниці Тимофій Мураховський.

Він додав, що УЗ розширює й можливості та мережу своїх терміналів. Триває будівництво інтермодального терміналу на станції Ковель-Ліски, який зможе перевантажувати вантажі з рухомого складу колії 1520 мм на рухомий склад євроколії — 1435 мм. Наразі всі термінали «Лісок» мають регулярне сполучення з морськими портами Європи.

За інвестиційною програмою 2023 року Укрзалізниця збудувала на власних потужностях 500 фітингових платформ. Всі вони вже залучені до перевезень. Наразі загальний парк ЦТЛ «Ліски» налічує 4439 фітингових платформ.

«Загалом у 2023 році обсяг перевезень контейнерів зріс порівняно з 2022 роком на 12% — до 102 тис. контейнерів, а у двадцятифутовому еквіваленті вийшли на рівень 2022 року», — зазначили у пресслужбі.

Джерело