Уряд відтермінував обов’язкові платіжні термінали для ФОПів першої групи до кінця війни
29.12.2025 20:36 джерело Кабінет міністрів ухвалив рішення про відтермінування строків обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи.
Як передає джерело, про це Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко повідомляє у Телеграмі.
"Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи — до завершення воєнного стану та ще на три місяці після його скасування", – йдеться у повідомленні.
За словами Свириденко, рішення ухвалили у відповідь на звернення малого бізнесу, для яких обслуговування POS-терміналів сьогодні створює додатковий фінансовий тиск.
Це, підкреслила Прем'єр-міністерка, дасть можливість найдрібнішим підприємцям працювати й зберігати дохід в умовах війни, перебоїв з електропостачанням та логістичних обмежень.
Свириденко додала, що відтермінування також дає бізнесу час підготуватися до переходу на безготівкові розрахунки й у майбутньому обрати зручний спосіб для оплати: POS-термінали, мобільні застосунки або QR-коди.





Залиште відповідь