Усі доходи Дорожнього фонду у 2024 році спрямують на потреби оборони — депутат

Усі доходи Дорожнього фонду у 2024 році спрямують на потреби оборони — депутат

11.11.2023 22:58 джерело Законом про зміни до Бюджетного кодексу для забезпечення обороноздатності держави та розвитку ОПК передбачено спрямувати доходи Дорожнього фонду в держбюджет на потреби оборони.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" сказав член Комітету ВР з питань фінансів та митної політики Олексій Леонов, передає джерело.

"У новій редакції визначено дуже важливу річ, що у 2024 році всі доходи Дорожнього фонду буде спрямовано до загального фонду державного бюджету. Ці кошти підуть на потреби оборони. При цьому утримання та ремонт доріг, які будуть потрібні саме військовим, будуть здійснюватися коштом резервного фонду та залишками Дорожнього фонду на цей рік. Загалом, що стосується цього року, військовий ПДФО з 1 жовтня по 31 грудня буде спрямований до державного бюджету, 50% піде на дрони, це приблизно 13 млрд грн у цьому році, і ще 50% піде на Міноборони на закупівлю артилерійських систем", — розповів Леонов.

За його словами, у наступному році військовий ПДФО розподілятиметься таким чином: 45% (за прогнозами 43 млрд грн) — на дрони, 45% — на розгортання виробництва боєприпасів та зброї , і 10% — на військові частини для розподілу, відповідно до того, хто і скільки сплатив ПДФО на місцях.

Джерело