В чому полягають особливості та етапи виконання робіт з ремонту офісу

Ідеальний зовнішній вигляд офісного приміщення слугує своєрідною візитною карточкою компанії, що підтверджує її фінансову успішність та респектабельність власників. Водночас до офісу пред’являються певні вимоги щодо комфорту та зручності для працівників, функціональності та певної індивідуальності. Всіх перелічених рис офіс може набути завдяки якісному ремонту, який можна замовити у компанії «Каупер». Всі ремонтні роботи в офісі будуть виконані в максимально короткі терміни, в зручний для замовника час та виконуються «під ключ», починаючи з створення дизайнерського проекту та завершуючи фінальним оздобленням. Під час ремонту офісу будуть враховані всі побажання замовника задля створення ідеального офісного простору.

Які види робіт можуть виконуватися під час ремонту офісу

Ремонт офісного приміщення, як і будь-якого іншого, виконується на підставі попереднього узгодженого з замовником робіт кошторису, який визначає вартість виконуваних робіт, їх поетапний перелік та асортимент будівельних та облицювальних матеріалів, що будуть використовуватися під час ремонту. Під час повного переобладнання офісного приміщення можуть виконуватися роботи щодо:

  • переплануванням окремих кімнат задля їх розширення чи навпаки –зменшення. Перепланування може супроводжуватися руйнуванням старих перегородок та стін, що не несуть навантаження, облаштуванням нових конструкцій з перегородок, арок, ніш чи інших дизайнерських елементів, що передбачені проектом та кошторисом;
  • демонтажем старої системи опалення чи тільки заміною старих та встановленням нових батарей в системі опалення;
  • заміною кабелів електричної проводки з одночасним монтажем проводів для подачі інтернету, телефону, телевізійного сигналу тощо.

За узгодженням з замовником можлива заміна чи встановлення нової системи кондиціювання повітря, вентиляції чи рекуперації повітря, заміна віконних та дверних конструкцій. На фінішному етапі робіт виконується підготовка поверхні стін та стелі до наступної побілки, покраски та/або наклеювання шпалер чи інших видів оздоблення, передбачених дизайнерським проектом.

Перелік основних етапів, що можуть бути реалізовані під час ремонту офісу

Після отримання та попереднього погодження відповідної заявки, яку можна подати на сайті https://kauper.com.ua/uk/services/remont-ofisiv/, безпосередньо на майбутній об’єкт виїжджає майстер-проектант, який проводить відповідні заміри та визначає можливий об’єм ремонтних та оздоблювальних робіт.

На основі проведених замірів складається кошторис та, за потреби, дизайнерський проект виконання робіт, які разом слугуватимуть основою для складання відповідного договору. Після підписання договору та отримання авансу підрядник приступає до закупівлі будівельних та оздоблювальних матеріалів, в об’ємах та кількості, передбаченій кошторисом та приступає до безпосереднього виконання робіт.