В Україні надходження від туристичного збору зросли на третину

В Україні надходження від туристичного збору зросли на третину

26.07.2025 16:31 джерело В Україні у першому півріччі 2025 року було сплачено 142,6 млн грн туристичного збору – на 33,2% більше, ніж за той самий період торік.

Як передає джерело, про це повідомили в Державній податковій службі.

"Порівняно з відповідним періодом минулого року це більше на 33,2 %, або на 35,5 млн гривень. У першому півріччі 2024 року надходження туристичного збору склали 107,1 млн грн", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що понад 43% сплаченого у січні-червні 2025 року туристичного збору надійшло до місцевих бюджетів Києва та Львівщини. Ці регіони продовжують утримувати лідерство серед найпопулярніших туристичних місць України.

Як уточнили в ДПС, до бюджету столиці було перераховано 34,8 млн грн туристичного збору, Львівщина отримала 26,6 млн грн.

Джерело