В Україні зібрали вже понад 10 мільйонів тонн зерна нового врожаю
25.07.2025 12:37 джерело В Україні станом на 25 липня аграрії обмолотили майже третину засіяних зерновими і зернобобовими культурами площ.
Як передає джерело, про це повідомило Мінекономіки.
«Станом на 25 липня 2025 року в Україні вже обмолочено 3 236 тис. га та намолочено 10 347,2 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Обмолочено вже 29% площ, засіяних зерновими і зернобобовими культурами», – йдеться у повідомленні.
Зокрема, пшениці намолочено 7,08 млн т з площі 2,17 млн га; ячменю – 2,79 млн т (838,7 тис. га), а гороху – 412,4 тис. т (190,9 тис. га).
До того ж, аграрії намолотили 54,2 тис. т іншого зерна нового врожаю із площі 28,5 тис. га.
Серед регіонів-лідерів за обсягами збору залишається Одещина – намолочено понад 2,5 млн т із 884,5 тис. га.





Залиште відповідь