Вчинки знаменитостей, які вганяють публіку у ступор. Найнесподіваніші поцілунки зірок на сцені та за її межами

Іноді знаменитості роблять неймовірні вчинки, які викликають у фанатів цілий фонтан емоцій.

Іноді пристрасть настільки сильно заволодіває зірок, що вони просто перестають контролювати себе і практично накидаються на своїх партнерів по сцені. Сьогодні ми вирішили пригадати найяскравіші та скандальні їх поцілунки, інформує Ukr.Media.

Тіна Канделакі та Ксенія Собчак

Фанати світських левиць, напевно, назавжди запам'ятають їх несподіваний пристрасний поцілунок на церемонії вручення премії "Людина року". Тіна буквально накинулася на свою подругу, але та не розгубилася й підіграла приятельці. Їх дружба вже давно закінчилася, але попри це, вони згадують про цей поцілунок з посмішкою на обличчі.

Андрій Малахов і Лариса Гузієва

Насправді Гузієва просто обожнює шокувати публіку своїми скандальними висловлюваннями та іншими витівками. Так, на одному з випусків телешоу "Нехай кажуть" у 2015 році Лариса порадувала відразу двох чоловіків. Спочатку вона подарувала пристрасний поцілунок Гордону, а потім, щоб не образити, повторила його з Малаховим. Загалом-то, ні один, ні інший не були особливо проти, відповівши Гузієві взаємністю.

Любов Успенська і Глюкоза

Любов Успенська — ще одна знаменитість, яка воліє не приховувати своїх почуттів, чим приводить публіку в захват. Здається, королева шансону вже облизала більшу частину своїх зіркових колег і зовсім не збирається зупинятися на досягнутому.

Зовсім недавно, на дні народження Ірини Дубцової, Успенська обдарувала поцілунком Леру Кудрявцеву. А всього через пару місяців після цього в Інтернет потрапили знімки, на яких Любов ділилася ніжними почуттями з Глюкозою.

Світлана Лобода і Макс Барських

Мабуть, фінал "Премії МУЗ-ТВ 2017" був значно цікавіше, ніж увесь інший концерт. А все завдяки знаменитому поцілую Макса Барських та Світлани Лободи, який викликав справжній фурор. На сторінках глянцевих видань і в Інтернеті відразу ж з'явилися чутки про те, що зірок пов'язує щось більше, ніж просто робота. Хоча самі співаки незабаром спростували всі ці домисли.

Лера Кудрявцева і Лоліта

Як ви вже встигли помітити, Кудрявцева теж не з боязкого десятка, і з задоволенням обдаровує своїми поцілунками колег по цеху наліво і направо. Ось, наприклад, на одній з вечірок блискуча Лера вирішила пристрасно поцілувати Лоліту, яка, на превеликий подив, відповіла телеведучій взаємністю.

Філіп Кіркоров та Микола Басков

Басков вже давно перестав бути "слухняним хлопчиком", і тепер обожнює жартувати над публікою. Так і сталося на одному з концертів. Миколі остаточно набридли нескінченні чутки про його нетрадиційну орієнтацію, і він вирішив посміятися над цим, поцілувавши на сцені поп-короля. Публіка залишилася в подиві.

Источник