Вибачення для близьких і друзів у віршах і прозі

Прощена неділя.

Сьогодні останній день Масляної називають Прощеною неділею. Цей день готує християн до Великого посту, який починається вже завтра. Як щиро вибачатися в СМС, передає Ukr.Media.

Якщо ви навмисне або мимовилі образили когось впродовж року – сьогодні найкращий день для того, щоб попросити щире вибачення. Звичайно ж, не завжди є можливість зателефонувати або попросити вибачення особисто, тому не забувайте й про те, що це можна зробити за допомогою повідомлень.

Прощена неділя передує Великому посту, який триватиме 49 днів. У Прощену неділю християни на літургії слухають глави Євангелія, у яких йдеться про прощення гріхів і про піст. “Бо якщо ви будете прощати людям гріхи їхні, то простить і вам Батько ваш Небесний, а якщо не будете прощати людям гріхи їхні, то й Отець ваш не простить вам провин ваших”.

Вірші на Прощену неділю, які допоможуть попросити вибачення:

***

Очисти душу і розум,

Прощення у всіх попроси,

І Бог гріхи разом

Сьогодні теж простить!

***

У цей недільний день

Послання пишу.

З надією робкою

Прошу пробачити мене.

А завтра я виправлюся,

Серйозно кажу.

І Бога про прощення

Теж я молю.

***

Всі ми люди і сваримося часом,

Але потрібно, гордість відпустивши,

Подумати тверезо головою

І коротко сказати: “Прости”.

***

Смс тобі пишу,

Про одне тебе прошу,

В честь особливого дня,

Мила, прости мене!

***

Прости мене, мій милий друже!

Мої безглузді метання.

Щиро бажаю тобі:

Любові, добра і процвітання!

***

Дуже складно буває “прости” сказати,

Але сьогодні така неділя,

Коли можна визнати помилки свої

І за всі попросити вибачення!

***

Я кажу тобі прости

І всі образи відпусти,

Адже ми хороші друзі,

Нам ворогувати ніяк не можна!

***

Я вибачатися страшно радий,

Адже був я дуже винен,

Я визнаю помилки

І про прощення лише молю!

***

У Прощену неділю

Просіть у всіх прощення,

Млинцями пригощайте

І самі всіх прощайте!

***

Прошу, вибачте мені мої помилки, І фрази, кинуті зопалу. Образи замість дружньої посмішки, І те, що я часом надто категорчиний. Вибачте невиправдані сварки, Нерозуміння у важкі години. За всі непотрібні слова і суперечки Хочу у Вас вибачення попросити.

***

Я вітаю тебе з Прощеною неділею! Прости мене, якщо я мимоволі чимось тебе образив або завдав бoлю. Я хочу, щоб жодна темна думка або прихована образа не затьмарювали наші відносини! І я від усього cерця прощаю тебе і говорю, що ні за що не тримаю на тебе зла!

***

У Прощену неділю щиро попросимо одне в одного пробачення і пробачимо взаємні образи, і тоді ми з доброю душею приступимо до Великого посту і з чистим серцем зустрінемо Пасху. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Нехай кожен день приносить радість, удачу і щастя.

***

Нехай кожен, у кого ти попросиш пробачення сьогодні, тебе простить, щоб світле свято не затьмарилося образами, і ти прости всіх, навіть тих, хто не просить, і нехай нагородою за твоє прощення стане спокійна душа.

Источник