Віра Брежнєва поділилася своєю думкою щодо «апгрейду» сучасних дівчат

Віра Брежнєва переконана, що сучасні дівчата в гонитві за модою втратили індивідуальність.

Сьогодні 37-річна Віра Брежнєва — одна з найкрасивіших і найсексуальніших зірок шоу-бізнесу. Однак сама співачка неодноразово зізнавалася, що раніше переживала з-за своєї зовнішності. Більш того, навіть зараз, дивлячись на фотографії ідеальних дівчат в соцмережах, Віра часом відчувала комплекси і навіть замислювалася про зміну зовнішності. Про це знаменитість відверто написала у своєму другому акаунті в Instagram, інформує Ukr.Media.

"Знаєте, зараз дивна тенденція, так багато уваги надається зовнішній недосконалості… Ти не можеш бути самим собою. Тобі обов'язково "інтернет-експерти" порадять щось змінити, вколоти, поліпшити, апгрейдити. Дівчата не в змозі прийняти себе такими, які вони є, не можуть себе полюбити зі своїми родзинками. І саме тому прагнуть зробити щось з собою, стаючи схожими один на одного. І я багато таких дівчат бачу в Instagram. А вони набагато молодші за мене…", — пише Віра.

"Зараз мені 37 років і я собі подобаюся. Так, це сталося не відразу. Тому що суспільство в більшості нав'язує свої рамки і канони. А мені вони не дуже подобаються… Тому довелося розібратися із самою собою. І зараз я не хочу нікого образити, але вії у вигляді шапки над оком, надмірно збільшені губи, заблокований ботоксом лоб без емоцій — данина дивній моді. І головне — всі стають однаковими. Ми такі різні, унікальні одиниці, а хтось прагне бути таким, як інші, знаходячи в цьому зразку красу", — зізнається Віра.

"Безумовно, я теж не залізна. Дивилася на все це, думала, які вони ідеальні, потім дивилася на себе, бачила різницю, думала, може і мені щось з собою зробити. Навіть пробувала якісь процедури, і, на щастя, не кардинальні, але відразу розуміла, що це не моє. Поверталася до себе. Не можу пояснити, але мене радує моє нормальне, справжнє обличчя. Так, безумовно, я намагаюся за ним доглядати, але не сходжу з розуму, та й часу на це немає", — додала Віра.

Источник