Воїни Князівської бригади знищили ворожий гелікоптер у нетиповий спосіб — комбриг полковник Олександр Охріменко

Нещодавно воїни бригади імені князя Романа Великого знищили ворожий гелікоптер. Уразити його вдалося у нетиповий для даного виду цілей спосіб – за допомогою самохідної артилерії, яка миттєво відреагувала на інформацію аеророзвідників про виявлення місця посадки ворожого гелікоптера з десантом.

Про це розповів командир окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко, повідомляє Military Media Center.

«Наприкінці лютого минулого року наша Князівська бригада знаходилася на Рівненському полігоні, де проходила бойове злагодження, ми освоювали ще нові на той час «Джавеліни. 23 лютого близько 23:00 бригада була піднята по тривозі», — розповів він.

За словами командира, наступного дня його підрозділ вже приняв перший бій на Київщині.

«Ми знали куди рухатися, ширину смуги оборони. Сотні кілометрів особовий склад долав на танках і бойових машинах, і вже 24 лютого 2022 року ми прийняли перший бій на Київщині. російські загарбники переважали нас у техніці та в кількості особового складу 20, а то й у 30 разів. Тому ми застосували тактику невеликих мобільних груп із засідок та завдавали ураження росіянам, які наступали великими колонами, цілими полками і дивізіями.

Ми ж за допомогою «тактики наскоку» знищували кілька одиниць ворожої техніки і відходили на інший напрямок», — пригадав командир бригади.

Так, одна з наших маневрено-вогневих груп під командуванням старшого лейтенанта Ігоря Скучинського біля Макарова знищила до 30 одиниць техніки за добу. Живої сили ніхто не рахував.

Загалом за 412 днів війни, солдати бригади імені князя Романа Великого воювали на 6 напрямках: захищали південь країни, били ворога на Донбасі і на Запоріжжі, звільняли Харківщину.

Він додав, що всіх мотивує сім’я, наші діти, рідні — своєю незламністю на полі бою ми даємо можливість їм жити, розвиватися, відбудовувати країну, працювати, ходити в садочок, школу.

«Ми завершимо перемогою цю війну!» — наголосив комнадир бригади.

Джерело