Володимир Зеленський: росіяни в Харківській області не дійшли до основних ліній оборони

Війська рф в процесі атаки в Харківській області не дійшли до основних ліній оборони.

Про це сказав на зустрічі з журналістами Президент України Володимир Зеленський, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Перетин росіянами кордону пов’язаний із тим, що не вистачає ППО. Вони на відстані, де в них є перевага, діють авіабомбами, артилерією», — сказав Президент.

За його словами, «до бетонної лінії оборони ніхто не дійшов, це маячня, що там кажуть».

«Ворог дійшов до першої лінії. Перша лінія — це не кордон, там неможливо будувати, тому що через відповідну зброю, якою працювали росіяни, наші люди гинули», — пояснив глава держави.

Він додав, що наразі росіяни приблизно там і перебувають.

«Це перша лінія — лінія, побудована на війні, під постійним вогнем, нашими військовими. Першу і другу лінію будують військові, третя лінія побудована місцевою владою. Вона найпотужніша — не тому, що вони кращі за військових, а просто тому, що вона далі від зброї, від снарядів, від обстрілів», — сказав Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію з наступом російських військ на півночі Харківської області. Найглибше вони просунулися вглиб України на 10 кілометрів.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку протягом минулої доби відбулося 10 бойових зіткнень. Наші воїни відбили вісім атак в районах населених пунктів Липці, Стариця та Вовчанськ Харківської області. Ворог продовжує спроби прорвати оборону українських підрозділів на напрямку Шебекіно – Вовчанськ.

Ситуація в населеному пункті Вовчанськ — контрольована.

Джерело