Володимир Зеленський знову вимагає від Заходу два Patriot для Харкова

Patriot

Президент України Володимир Зеленський знову звернувся до західних партнерів України з вимогою надати додаткові дві системи протиповітряної оборони Patriot для захисту Харкова.

Про це йдеться в повідомленні Президента України.

«Фактично щогодини – нові зведення щодо російських терористичних ударів. Ракети, бомби, артилерія – єдине, що дозволяє Росії продовжувати агресію. Це можливість тероризувати наші міста та громади, вбивати звичайних людей», — заявив Володимир Зеленський.

За його словами, лише 19 травня 2024 року внаслідок одного з обстрілів Харківщини 16 людей постраждали, п’ять – загинули.

«Світ може зупинити російський терор – і для цього дефіцит політичної волі лідерів має бути подоланий. Два «Петріоти» для Харкова принципово змінять ситуацію. Системи ППО для інших наших міст і достатній обсяг підтримки для наших воїнів на передовій забезпечать програш російського терору», — зазначив Президент України.

Як повідомляла АрміяInform, про необхідність два Patriot для Харківщини Володимир Зеленський говорив під час візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена.

Джерело