Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США: обговорили першочергові оборонні потреби України

На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США, до складу якої увійшли сенатори від Демократичної та Республіканської партій.

Про це інформує Офіс Президента України.

Володимир Зеленський говорив з сенаторами про першочергові оборонні потреби України, зокрема в додаткових артилерійських системах і снарядах, далекобійній зброї, засобах радіоелектронної боротьби, посиленні протиповітряної оборони.

Також глава держави розповів про кроки, які здійснила Україна задля протидії спробам росії підірвати вільне судноплавство та безперешкодний експорт продовольства Чорним морем.Він відзначив важливість нещодавнього рішення Сенату про підтримку законопроєкту, який передбачає виділення 60 млрд дол. для допомоги Україні.

«Президент подякував за ініціативи, які обмежують ресурси держави-агресора рф для ведення війни проти України, та за кроки Сполучених Штатів зі створення законодавчого механізму конфіскації заморожених російських суверенних активів для відбудови нашої країни», — йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна розраховує на подальше лідерство США в захисті свободи й підтримці демократії у Європі та всьому світі.

Як повідомляла АрміяInform, віцепрезидентка США запевнила у подальшій підтримці України.

Джерело