Встановлено військового РФ, який вбив батька та намагався вбити сина під час окупації Бучі | Кримінал

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури встановлено та заочно повідомлено про підозру військовослужбовцю 2 оперативної роти Управління Федеральної служби військ нацгвардії рф по ярославській області за фактом жорстокого поводження з цивільним населенням, поєднаному з умисним вбивством.

За даними слідства, у березні 2022 року під час окупації Бучі 14-річний хлопець разом з батьком їхали на велосипедах до пункту видачі гуманітарної допомоги. На одній з вулиць їх зупинив підозрюваний. Беззбройні мирні мешканці мали білі пов’язки, що свідчило про їх приналежність до цивільного населення. Вони повідомили військовослужбовцю РФ, що не становлять для нього небезпеки.

Попри це окупант здійснив два прицільні смертельні постріли спочатку в чоловіка, а потім – намагався вбити неповнолітнього. Коли хлопець впав на землю, підозрюваний ще раз вистрілив йому в область голови. Остання куля влучила у капюшон куртки потерпілого. Юнак продовжив лежати на землі вдаючи мертвого, поки військовослужбовець рф не залишив місце злочину.

Після цього поранена дитина побігла до найближчого будинку, де йому надали першу медичну допомогу.

За матеріалами Київської обласної прокуратури