У Ілона Маска та співачки Grimes знову народилася дитина — третя загальна

Як стало відомо, Ілон Маск став батьком одинадцятий раз.

Але, що цікаво, ця подія сталася щонайменше рік тому. Інформацію оприлюднив журналіст Уолтер Айзексон, який працює над біографією скандально відомого мільярдера. Але як так вийшло і чому співачка Grimes раніше не згадувала про третю дитину?

Ілон Маск став батьком одинадцятий раз

Мабуть, ні для кого не секрет, що засновника Tesla можна легко назвати багатодітним батьком. Так, наприклад, лише у першому шлюбі у мільярдера народилося шестеро спадкоємців. Щоправда, первісток інженера помер у віці 10 місяців. Також варто згадати близнят, яких чоловікові народила топ-менеджер заснованої ним компанії Neuralink Шівон Зіліс, інформує Ukr.Media.

Але на окрему розмову заслуговують спадкоємці, які з'явилися на світ у відносинах з канадською співачкою Grimes. Їхній син, X Æ A-12, народився 4 травня 2020 року. Дочка Exa Dark Sideræl з'явилася у грудні 2021 року. Що цікаво, закохані знаменитості на цей раз скористалися послугами сурогатної матері. Але коли дівчинка народилася, вони вже встигли розлучитися після трьох років роману.

Зовсім недавно з'ясувалося, що Ілон Маск став батьком в одинадцятий раз. Інформацію про це поширив журналіст Волтер Айзексон, який працює над оглядом біографії мільярдера. Так, у своєму блозі в Twitter чоловік зазначив, що підприємець та співачка стали втретє батьками. Імовірно, йдеться про хлопчика.

«Поверніть дітей!»

До речі, ім'я він отримав не менш химерне, як і його старші брат і сестра — Techno Mechanicus або просто Тау. На жаль, подробиць про те, де він народився і чи була знову задіяна допомога сурогатної матері, немає. Проте можна з точністю заявити, що ця історія починає набирати серйозних обертів скандалу. І тому є просте пояснення.

«Скажи Шивон, щоб вона розблокувала мене. І скажи Ілонові, щоб він дозволив мені побачити мого сина або відповів моєму адвокату. Досі мені навіть не дозволяли бачити фото цих дітей, попри те, що ця ситуація розбила мою родину», — написала коментар Grimes під публікацією журналіста у Twitter. Незабаром незручні для Маска слова колишньої коханої були вилучені.

Говорячи простими словами, канадська співачка виховує лише дочку. А от щодо двох синів, то їх вона, найімовірніше, не бачила вже довгий час. Що цікаво, деякі користувачі Мережі припускають, що Маск забрав опіку над третьою дитиною, не дозволяючи Grimes навіть бачитися з нею. Чим закінчиться ця історія, можна лише здогадуватися.

Источник