У Житомирі повідомлено про підозру студентському дуету вуличних наркодилерів. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Житомирської окружної прокуратури, на підставі здобутих доказів, двом місцевим жителям повідомили про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та збуті психотропних речовин, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Слідство встановило, що незаконним «бізнесом» займалися двоє 19-річних студентів одного з житомирських коледжів, до того ж, сусіди по будинку. Парубки у соцмережі дізнавалися інформацію про розташування оптових пакетів із психотропними речовинами, які потім «в асортименті» розкладали у різних місцях.

Цього разу оптовий пакет із понад 40 розфасованими дозами підозрювані «здобули» у дворі одного з житлових будинків, майже у центрі міста. І навіть половину «товару» встигли розкласти на березі річки Тетерева, у зоні славнозвісної Голови Чацького та на околиці міста, у районі Богунії. За кожну «реалізовану» закладку з амфетаміном сподівалися отримати до 100 грн прибутку.

Однак студентський «дует» буквально на місці злочину, викрили правоохоронці. Закладки з таємних місць, а також два десятки згортків з амфетаміном та кристалічною речовиною, ймовірно, особливо небезпечним психотропом «PVP», які були безпосередньо у фігурантів справи, вилучено та передано для експертизи.

З врахуванням щирого каяття у скоєному та співпраці з правоохоронцями, обом обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури