У Києві прикордонники викрили молодика, який виготовляв підроблені документи та посвідчення. ФОТО | Кримінал

У столиці під час перевірочних заходів прикордонники викрили чоловіка, який за грошову винагороду займався незаконним виготовленням підроблених документів.

Уродженець Донеччини 1995 року народження за різну грошову винагороду налагодив бізнес з виготовлення липових документів — COVID-сертифікатів, посвідчень водія, а також документів, що підтверджують статус благодійних та волонтерських організацій, медичних довідок і документів, які дають право на виїзд з території України в умовах воєнного стану.

Також чоловік займався незаконним внесенням інформації в базу даних «Шлях» осіб, які підлягають призову на військову службу.

Попередньо встановлено, що за виготовлення документів та надання послуг горе-ділок правив від 300 до 3 тисяч доларів США.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що пів року тому громадянин притягувався до адміністративної відповідальності за незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту.

За матеріалами Держприкордонслужби України