У сина Меган Маркл з’явилася перша в історії Віндзорів темношкіра няня

Меган Маркл дуже задоволена своїм вибором як ніколи.

Чергову няню для свого сина герцоги Сассекські нарешті знайшли. І розцінили це як «подарунок небес». Її ім'я поки не оголошують. Але головне — ця жінка за всю історію королівської сім'ї Великобританії стала першою темношкірою нянею, інформує Ukr.Media.

Річ у тому, що вже дві няні пішли від примхливої матусі. Правда, про першу Меган сказала, що вона «непрофесіоналка» і буквально виставила жінку за двері вже через 2 тижні роботи. Людина, якій доступна інформація про життя членів королівського сімейства, розповів «Daily Mail» про те, що колишня американська артистка до сина взагалі нікого не підпускала. Вона сама хоче все контролювати. Її дратує те, що з її Арчі хтось залишається, і відмовляється від допомоги. У результаті виходить, що за дитиною доглядає сама мати.

А друга нянечка сама втекла від герцогині, витримавши лише один місяць. Та нічого не дозволяла їй робити, перш ніж особисто цього не схвалить.

Тепер — спроба третя. Жінку, яка претендує на роль няньки для Арчі, журналісти побачили на півдні Франції, в одному з аеропортів, коли герцоги Сассекські їздили в місто Ніццу. Няня разом з Меган і Гаррі виходила з приватного літака. Інсайдери сказали: вона відразу увійшла в цю сім'ю. Меган як мама — практична, і чергова няня — просто знахідка.

Маркл дуже задоволена цією помічницею. А сама няня обожнює крихітку Арчі.

Нова няня не буде жити в заміській резиденції королівської сім'ї, у Фрогмор-хаусі. Але значну частину свого робочого часу стане проводити саме тут. Також під час майбутньої поїздки герцогів Сассекських по Африці няня буде в числі супроводжуючих їх людей.

Источник