У тісній співпраці з фсб рф підозрюють депутата Херсонської обласної ради | Кримінал

Херсонською обласною прокуратурою заочно повідомлено про підозру депутату Херсонської обласної ради від забороненої в Україні партії «блок володимира сальдо» у вчиненні умисних пособницьких дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

За даними слідства, підозрюваний, який раніше служив у правоохоронних органах та звільнився у званні генерал-майор міліції, під час тимчасової окупації Херсона співпрацював зі співробітником фсб рф.

Представник російської спецслужби керував процесами встановлення та утвердження влади окупаційних військ, координував створення псевдоправоохоронних та незаконних судових органів на території області.

Роль підозрюваного полягала у наданні куратору з рф інформації про осіб, яких можна залучити до співробітництва і роботи в окупаційних органах влади. Для цього він особисто контактував як з колишніми правоохоронцями, так і з діючими, схиляючи їх до співпраці з «визволителями».

Нагадаємо, раніше за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури співробітнику фсб рф повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури