У застосунку Сенс Банку другий день поспіль триває технічний збій

У застосунку Сенс Банку другий день поспіль триває технічний збій

Технічний збій у застосунку Сенс Банку триває

Усі персональні дані та кошти надійно захищені та у безпеці, запевняють у фінансовій установі.

Технічний збій у роботі мобільного застосунку Sense SuperApp державного Сенс Банку триває другу добу. Про це повідомила пресслужба фінустанови.   «На жаль, досі спостерігаємо затримки та перебої в роботі деяких сервісів. Наприклад, у деяких клієнтів спостерігаються проблеми зі входом у застосунок», — ідеться у заяві.
  Однак команді Сенсу наразі вдалося відновити частину функцій, зокрема перекази між фізособами в застосунку.   «Банк не зазнав зовнішнього впливу. Причина суто технічна. Усі персональні дані та кошти надійно захищені та у безпеці. Робота над відновлення функцій здійснюється у цілодобовому режимі. Наші спеціалісти прагнуть якомога скоріше усе полагодити та повернути», — наголосили у банку.   В понеділок, 17 червня, банк повідомив, що в Sense SuperApp тимчасово не працює чат, відеочат і не оновлюється баланс картки.   За даними Національного банку України, на 1 травня 2024 року за розміром загальних активів Сенс Банк посідав 8-ме місце (134,63 млрд грн) серед 63 банків, що діяли в країні. Банк увійшов до трійки лідерів за чистим прибутком за 2023 рік: він становив 5,04 млрд грн.

Нагадаємо, у лютому клієнти Сенс Банку (колишній Альфа-Банк) через технічні проблеми зіткнулися з труднощами зі здійсненням карткових переказів.   Тим часом у Києві касир комерційного банку привласнив 400 тисяч доларів. Чоловік повинен був перерахувати валюту і повернути її в сховище банку. Але натомість він склав гроші у рюкзак і пішов з роботи.

Джерело