Український режисер Олег Бондарчук розповів про зірок, з якими складно працювати

Бондарчук зізнався: що конфліктує тільки з артистами, які на 50% режисери в душі.

Український режисер Олег Бондарчук розповів, з ким із зірок йому найскладніше всього спрацюватися. Він працював з такими зірками, як Філіп Кіркоров і Алла Пугачова, Ані Лорак (для якої поставив перше 3D-шоу «Кароліна» і неймовірно дороге «DIVA»), Тіна Кароль, і з багатьма іншими відомими персонами. Олег поділився з журналістами, з ким йому найскладніше працювати і зійтися в думці, інформує Ukr.Media.

Бондарчук зізнався: він конфліктував тільки з тими зірками, у яких є режисерське бачення. «У мене конфлікти тільки з артистами, які наполовину режисери в душі. З ними важкувато». Цікаво, що ці зірки — не маленькі, а дуже відомі артисти. Олег розповів, що з Лолітою, Тіною Кароль, Лободою було досить складно співпрацювати. Правда, зі Світланою було легше тому, що вона завжди підкидає цікаві ідеї свого бачення навколишнього світу.

«Тіна Кароль пропонує ідеї, які бачить лише вона. І це складно. Думаю, що в таких випадках треба самостійно їх втілювати в життя, чи шукати тих людей, які бачать так само, як і артист. Це не означає, що Тіна якось неправильно думає, просто наше бачення з нею не сходиться».

Також Олег Бондарчук зізнався, що йому досить складно працювати з телеведучою Ольгою Фреймут, виконавцем Святославом Вакарчуком. «Мені важко працювати з кращими представниками українського шоу-бізу», — резюмував режисер.

Источник