З ким Девід Бекхем зраджував Вікторію — одкровення колишньої коханки спортсмена викликали резонанс

Помічниця, модель та співачка.

Одна з найміцніших зіркових пар свого часу пройшла жорстку перевірку на міцність. Любовний зв'язок Девіда Бекхема зі своєю асистенткою став надбанням усього світу. Нещодавно на екрани Великобританії вийшов документальний фільм, у якому Вікторія та Девід поділилися думками та важкими спогадами про той непростий період у їхніх стосунках. Ми вирішили згадати, з якими жінками, окрім особистої помічниці, футболістові приписували романи, інформує Ukr.Media.

Ребекка Лоос

Не можна оминути і саму асистентку спортсмена. Ребека Лоос в 2003 році стала особистою помічницею Бекхема і приблизно в цей же час потрапила до нього в ліжко — роман тривав кілька місяців. Сам Бекхем все заперечував, чим неймовірно образив Ребекку, про що вона розповіла у недавньому інтерв'ю. За словами жінки, вона була далеко не єдиною, хто потрапив під вплив чарів зіркового футболіста.

Як зізнається Лоос, на одній із закритих вечірок вона опинилася разом із Бекхемом. На деякий час чоловік зник з поля зору. У цей момент їй зателефонувала Вікторія із проханням покликати Девіда до телефону. Ребека вирушила шукати начальника і виявила його в ліжку з невідомою іспанською моделлю.

Жінка вважає, що спортсмену варто взяти відповідальність за свої дії та перестати зображувати із себе безневинну жертву обставин. «Будує із себе невинність. Бідолаху. Наче він ні до чого», — каже Ребека в інтерв'ю.

Ірма Нічі

Чутки про роман Бекхема та боснійську модель Ірми Нічі сколихнула Мережу у 2007 році. Звичайно, сам Девід все заперечував. Дівчина розповіла журналістам про те, що Бекхем пропонував їй велику суму за надання інтимних послуг, і вона погодилася. Пізніше суд зобов'язав Девіда виплатити ще більшу суму моделі, проте адвокати спортсмена все ж таки зібрали докази брехні Нічі.

Кетрін Дженкінс

Бекхему приписували роман і зі співачкою Кетрін Дженкінс, яка сьогодні щаслива дружина режисера Ендрю Левітас. Але цей скандал швидко зник, оскільки Бекхем знову нічого не підтвердив, а сама Кетрін поспішила відповісти у своїх соцмережах, що це просто чутки.

Источник