Збували марихуану поштою та з рук в руки — у Харкові викрито дует наркодилерів. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва Слобідської окружної прокуратури м. Харкова повідомлено про підозру двом чоловікам за фактом незаконного придбання, зберігання та пересилання з метою збуту, а також незаконного збуту наркотичних засобів за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах, вчиненого повторно.

За даними слідства, двоє чоловіків вирішили заробляти на життя, продаючи канабіс наркозалежним особам. 38-річний чоловік взяв на себе функції «організатора» — він відповідав за придбання «товару», знаходив покупців і домовлявся з ними про оплату. Його 40-річний спільник, отримавши від товариша вказівки, розфасовував канабіс по пакункам і займався доставкою.

Опцій доставки було декілька. Зловмисники відправляли посилки з наркотиком всередині за допомогою поштового перевізника, попередньо отримавши гроші на банківську картку, або ж зустрічалися з покупцями особисто і брали оплату готівкою.

Саме під час такої зустрічі 10 січня цього року ділків і викрили правоохоронці. Обох чоловіків затримано одразу після отримання грошей за товар.

У ході обшуку, проведеного в автомобілі, на якому приїхали підозрювані, вилучено готівкові кошти. Встановлено, що всього вони отримали за товар близько 100 тис. гривень.

Також проведено обшуки за місцем мешкання підозрюваних, у ході яких виявлено та вилучено пакети з канабісом і спеціальне обладнання, зокрема електронні ваги та заздалегідь підготовлені зіп-пакети малих розмірів для подальшого розфасування наркотичного засобу, а також банківські і сім-картки та декілька блістерів з метадоном.

Усього в ході обшуків правоохоронці вилучили близько 3 кг канабісу.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

На теперішній час встановлено чотири епізоди вчинення злочину підозрюваними. Слідчі дії тривають, встановлюється повне коло осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, а також обставини, при яких підозрювані придбали канабіс.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури