Зірка серіалу «Будиночок на щастя» Войтенко вдруге одружився

Костянтин Войтенко виклав світлини з розпису з Наталією Камінською.

Костянтин Войтенко, зірка серіалу "Коли ми вдома", вдруге пов'язав себе шлюбними путами та поділився у фотоблозі зворушливими кадрами зі свята. Він став чоловіком дизайнерки Наталії Камінської, інформує Ukr.Media.

Молодята обрали незвичайні вбрання для такої церемонії. Наталія сяяла в чорній мереживній сукні, тоді як Костянтин одягнув стильний костюм із сорочкою. Вони вирішили укласти шлюб у київському РАЦСі, уникаючи будь-якої помпезності.

У відгуках до світлин багато відомих особистостей висловили свої вітання, серед них Анна Кошмал, Тарас Цимбалюк, Наталка Денисенко та інші.

До цього Войтенко сім років прожив у шлюбі з танцівницею Валентиною Мариніною. У 2022 році вони розлучилися. За словами Валентини, у їхніх взаєминах були проблеми, включаючи домашнє насильство та аб'юз, проте Костянтин заперечував звинувачення. Від цього шлюбу в них залишилася спільна дочка Емілія.

Костянтин оголосив про стосунки з Наталією у квітні 2023 року. Того ж року, у день Святого Валентина, він зробив їй пропозицію.

Источник