Злата Огнєвіч грубо відповіла на питання про особисте життя та дітей

Чому питання про дітей не можна ставити жінкам — думка співачки.

Відома українська виконавиця Злата Огнєвіч в одному із інтерв'ю зізналася, як реагує на питання про особисте життя, інформує Ukr.Media.

37-річна головна героїня другого сезону романтичного шоу «Холостячка» заявила, що питання про заміжжя і дітей вважає некоректними. Адже є багато болючих причин, по яких жінка не змогла народити дитину або одружитися.

"Це взагалі найбільш некоректніше питання, яке можна задати. У кожної людини є свої особисті причини, чому вона незаміжня, немає дітей. Є жінки, яким здоров'я не дозволяє. Чого ви лізете до жінки з цим питанням?", — сказала Огнєвіч.

Учасниця "Євробачення-2013" додала, що такі нетактовні питання їй задають не тільки ледь знайомі люди, а й ті, кого артистка вважає своїми близькими друзями і родичі. За словами Злати, подруги і члени сім'ї, в тому числі і батько, часто цікавляться, коли вона вже стане мамою.

"Яке вам діло, чому у мене досі немає дітей? Це не ваша справа. Я кажу, що обов'язково розповім їм, коли народжу дитину або вийду заміж", — різко сказала співачка.

Источник