Звання Героя України отримали 32 гвардійці

Микола Уршалович. Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInfom

Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

«Від початку широкомасштабної агресії російської федерації за мужність відвагу та героїзм понад 5 тис. військовослужбовців Національної гвардії України відзначені державними нагородами, 32-ом присвоєно звання Героя України», — зазначив полковник Микола Уршалович.

Крім того, полковник Микола Уршалович повідомив про те, що 24 березня цього року відбувся черговий випуск лейтенантів, які завершили навчання у вищих військових закладах. Це 334 офіцери, серед яких —263 випускники Національної академії НГУ та 71 випускник Київського інституту НГУ. 11 випускників закінчили виші із золотою медаллю, 22 мають статус учасників бойових дій.

Довідково: Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій. Також НГУ бере участь відповідно до закону у взаємодії зі Збройними Силами України у відсічі збройній агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення воєнних (бойових) дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони.

«26 березня Національна гвардія відзначала 9-ту річницю з дня створення. Разом з побратимами з інших військових формувань та правоохоронних органів гвардійці захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Військовослужбовці НГУ продовжують звільняти міста і села, тримати лінію оборони, забезпечувати охорону і оборону об’єктів, громадський порядок та робитимуть це надалі», — резюмував Микола Уршалович.

Володимир Загребельний

Кореспондент АрміяInform

Джерело