Кілліан Мерфі вже 28 років зберігає вірність одній жінці. Що відомо про сім’ю актора

У сучасному світі бути знаменитістю і все одно залишатися загадкою досить непросто, чи не так?

Але з таким твердженням, напевно, не погодиться зірка «Опенгеймера» Кілліан Мерфі. Йому 47 років, він щасливо одружений вже 28 років і при цьому виховує двох синів. Як ірландському актору вдалося здобути славу і при цьому залишитися простим хлопцем?

Кілліан Мерфі

Сьогодні важко віриться в те, що ми могли так і не впізнати такого талановитого актора. Річ у тім, що Кілліан Мерфі з дитинства займався музикою. Більше того, хлопцеві вдалося зібрати власну групу, яка грала ейсід-джаз. Проте саме сцена відіграла важливу роль у майбутньому чоловіка. Зі своєю дружиною, Івонн Макгіннесс, він познайомився під час одного з концертів. Дівчина на той момент була студенткою Коледжу образотворчих мистецтв, інформує Ukr.Media.

Що цікаво, серпень 1996 Кілліан в принципі називає поворотним моментом у своєму житті. І дивуватися тут зовсім нема чому. Адже всього за один місяць хлопець провалив іспит з права, поставив крапку у музичній кар'єрі, відмовившись від контракту зі студією, зустрів Івонн і навіть отримав роль у п'єсі драматурга Енді Уолша «Дискосвині». До речі, ні відповідної освіти, ні тим більше досвіду для такого заходу Мерфі не мав.

"Хлопцю було, напевно, років 19. А виглядав він лише на 13. При цьому у Кілліана була просто незвичайна енергетика та особлива аура", — пізніше згадував Уолш, вражений грою ірландця.

Відмова від приголомшливого успіху

Як би там не було, але успіх у п'єси був приголомшливим. А тому, що цілком очевидно, були гастролі, що тривають 2 роки. Весь цей час Кілліана супроводжувала Івонн. Завдяки підтримці коханої та набутого досвіду хлопець вирішив піти саме цим кар'єрним шляхом. Хоча, поза всяким сумнівом, не можна не заперечувати і той факт, що коло спілкування на той момент у Мерфі було наповнене людьми, які беруть участь у постановці.

Потім була роль у фільмі «28 днів по тому». Кілліан миттю став знаменитістю. Щоправда, популярність його мало спокушала. Попри численні пропозиції, актор вирішив обирати лише цікаві йому. І причина цього була дуже простою. Мерфі лише хотів проводити більше часу з сім'єю.

Проте пожити якийсь час далеко від батьків і родичів актору та його коханій все ж таки довелося. Так, 2001 року вони перебралися до Лондона. Тут Івонн вступила до Королівського коледжу мистецтв і завершила свою освіту. Незабаром вони тихо розписалися, а вже у 2005-му та 2007 роках у молодят народилися двоє синів — Малахія та Аран.

«Це якесь перерване життя»

Безумовно, коли мова заходить про акторську діяльність Кілліана Мерфі, то на думку відразу спадає серіал «Гострі козирки». Поза всяким сумнівом, проєкт зміг закохати в себе з перших же кадрів мільйони глядачів по всьому світу. Проте дякувати за те, що ми побачили такого харизматичного Томаса Шелбі, необхідно насамперед саме Івонн Макгіннесс. У той час, поки її чоловік довгі тижні проводив на зйомках, дівчина залишалася вдома та виховувала дітей.

«Це якесь перерване життя. Щодня ти виснажений повертаєшся зі зйомок у маленьку порожню квартирку. Розучуєш репліки. Намагаєшся урвати хоча б кілька годин на сон. А завтра все це повторюється», — ділився Кілліан в одному із інтерв'ю. Хоча, звичайно ж, чималу роль відіграв і той факт, що чоловік не схожий на екранного героя. За його словами, йому ближче за характером боягузливий брат Томаса Шелбі.

Безперечно, варто згадати і про успіхи Івонн. Адже вона не тільки дбайлива мати та любляча дружина. Жінка займається різними видами мистецтва, воліючи перформанси та інсталяції. При цьому в колекції робіт Макгіннес є і кілька короткометражних фільмів.

«Ми із дружиною разом уже 28 років. І це найважливіша людина для мене. Вона та наші діти. Якби не моя чудова дружина, яка з розумінням ставиться до робочих моментів, у мене б нічого не вийшло». Здається, саме дружина змогла примирити Кілліана зі славою і при цьому не дозволити популярності заволодіти її чоловіком.

Піші походи, готування та відсутність соцмереж

Багато років Мерфі зовсім не подобалося виступати на червоній доріжці та проводити публічні заходи. Для нього це було справжнім кошмаром. Винятком став вихід картини "Опенгеймер". Адже цього разу на червоній доріжці чоловіка супроводжувала Івон разом із синами. «Зараз, коли моя сім'я зі мною, я був би просто ідіотом, якби не насолоджувався цими моментами!»

Коли ж у актора є час для відпочинку від зйомок та виступів, він насолоджується пішими походами, прогулянками із собакою та приготуванням спагетті для дітей. Як вважає сам Кілліан Мерфі, слава не змінила його стиль життя. Адже чоловік так само користується громадським транспортом і навіть не ховається від сусідів. Хоча, можливо, одним із секретів його щасливого життя є відсутність соцмереж і взагалі інтернету в будинку?

Источник