Майже 70% українців упевнені у відновленні економіки країни після перемоги

Майже 70% українців упевнені у відновленні економіки країни після перемоги

Опитування 28.03.2024 19:12 джерело Близько 70% опитаних громадян України вірять у те, що Україна відновить економічний потенціал після перемоги.

Про це на пресконференції в джерелоі сказав безпековий аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Тарас Жовтенко, презентуючи результати загальнонаціонального соціологічного опитування щодо оцінки українцями зусиль держави з відновлення.

"Є запас міцності, оптимізму в українському суспільстві, який у першу чергу спрямований на кінцевий результат, на те, що Україна не просто відновить те, що втратила під час війни, а вийде на той соціально-економічний рівень розвитку, який був до початку російської агресії. 68,3% громадян вірять, що це можливо", — сказав Жовтенко.

За даними дослідження, не згодні з цим твердженням 15% респондентів. Найбільш скептично налаштовані щодо здатності країни відновити свій соціально-економічний потенціал мешканці південних областей: 31% респондентів із південних регіонів не вірять у це, порівняно з медіанним значенням 13% в решті регіонів.

Джерело