На Львівщині 37-річного чоловіка судитимуть за домашнє насильство щодо старенької бабусі | Кримінал

За процесуального керівництва Самбірської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно раніше судимого 37-річного чоловіка за фактами домашнього насильства та заподіяння умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в одному із сіл Самбірського району місцевий мешканець проживав разом із своєю 88-річною бабусею. Чоловік не мав постійної роботи та часто зловживав алкоголем і систематично вчиняв безпідставні сварки та ображав жінку.

Будучи в стані алкогольного сп’яніння обвинувачений неодноразово висловлювався до потерпілої нецензурними словами, принижував та залякував фізичною розправою. Самовільно брав на алкоголь гроші з її пенсії. Внаслідок чого, літня жінка побоювалася за безпеку свого життя.

Окрім цього, в січні цього року фігурант, після чергового розпивання алкоголю, прийшов додому та знову вчинив конфлікт, при цьому почав наносити удари ногами по тілу потерпілої. Як наслідок — в останньої перелом ноги та тривалий розлад здоров’я.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури