Поліця Київщини ліквідувала масштабний трафік наркотиків та боєприпасів. ФОТО | Кримінал

Правоохоронці Київщини ліквідували масштабний канал збуту наркотиків та боєприпасів

Щомісячний дохід угруповання становив майже 2 мільйони гривень.

Група осіб віком від 22 до 28 років організувала лабораторію з виготовлення психотропів та наркотичних засобів. Крім цього, угруповання спеціалізувалося на реалізації зброї.

Кожен із членів організованої групи мав чіткі функції та обов’язки. Зловмисники працювали з власною мережею клієнтури та ретельно використовували засоби конспірації.

Проведено понад 20 обшуків, під час яких виявлено та вилучено наркотичні засоби та психотропні речовини, мобільні телефони, грошові кошти, банківські картки, рації, набої, блокноти з чорновими записами щодо виготовлення наркотичних засобів, лабораторне обладнання, спецодяг та респіратори.

Викрили злочинну діяльність працівники слідчого управління поліції Київщини, спільно із співробітниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НП України, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Правоохоронці затримали 4 учасників злочинного угруповання та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Міру запобіжного заходу визначить суд.

За фактом вчинення організованою групою незаконного придбання, зберігання та збуту бойових припасів та незаконного виготовлення, придбання, зберігання, перевезення з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин фігурантам повідомлено про підозру [ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 307 ККУ]. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.