Що станеться зі шкірою обличчя, якщо тривалість сну буде менша ніж вісім годин

Недолік сну може привести до різних небажаних наслідків, які можуть погіршити якість і стан шкіри. Наприклад, недостатня кількість сну може порушити pH-баланс шкіри і зменшити її зволоженість, що може викликати появу почервоніння, висипу і втрату природного сяйва, інформує Ukr.Media.

Які ж негативні наслідки для обличчя від недосипання

Недосипання може привести до появи темних кіл під очима, набряклості повік і почервоніння. Тонка і чутлива шкіра в цій області схильна до в'ялості і ознак старіння, які можуть проявитися навіть в молодому віці, якщо не висипатися регулярно.

Недостатня кількість сну також може призвести до зменшення товщини шкіри та її еластичності. Гормон росту, який виділяється в перші години сну, відіграє важливу роль у синтезі колагену та підтримці еластичності шкіри. Недолік сну може порушити цей процес і привести до появи зморшок і в'ялості шкіри.

Щоб зберегти здоров'я і привабливість вашої шкіри, важливо забезпечити собі достатню кількість якісного сну. Це допоможе уникнути небажаних наслідків для шкіри і зберегти її свіжість, пружність і здоровий вигляд.

Джерело