У Силах оборони розповіли, як ворожі літаки розстрілюють свої підрозділи, що відступають

Олег Калашніков

Ворог намагається проводити активні бойові дії по всій ділянці фронту на Бахмутському напрямку, проте зазнає невдач через низький морально-психологічний стан підрозділів.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Олег Калашніков, пресофіцер 26-ї артилерійської бригади імені Романа Дашкевича.

Олег Калашніков наголосив, що моральний стан ворога досить невисокий і на це впливають різні фактори: командири не цінують своїх солдатів, діють їхні загороджувальні загони.

«Це ми спостерігали ще під час боїв за Бахмут, сьогодні нічого не змінилося. Ми також вже спостерігали другий випадок, коли їхні літаки розстрілюють свої підрозділи, що відступають. Також у ворога немає ротацій. І ворог розуміє, що він не може здобути легку перемогу, як їм розказували. Тому їх стимули до штурмів «підтримуються» загороджувальними загонами», — пояснив пресофіцер.

За його словами, росіяни намагаються застосовувати як піхотні, так і механізовані підрозділи, артилерія працює постійно вдень і вночі. Однак ворог зазнає значних втрат, і Сили оборони утримають свої позиції.

«Якщо порівнювати з періодом два місяці тому, то атаки стали більш масованими. Але ворог не може застосовувати великі з’єднання рівня батальйону, тому що вони відразу виявляються безпілотною розвідкою і знищуються», — сказав Олег Калашніков.

Він зазначив, що наразі спостерігаються штурми у складі взводу, максимум — роти. Також певну позицію ворог може штурмувати протягом дня кілька разів для виснаження наших оборонців.

Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби саме на Бахмутському напрямку ворог найбільше атакував позиції Сил оборони.

 

 

Джерело